Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

    Postuaer Desidentet:

Vëllai i Sara Hoxhës konfirmon ndarjen e saj me Ledri Vulën? (FOTO LAJM)

Pyetja që po mundon këto ditë median rozë është: A është ndarë Sara Hoxha me Ledri Vulën? Gjithçka nisi pasi këngëtari i fundit u bë “fantazmë” në…

Vëllai i Sara Hoxhës konfirmon ndarjen e saj me Ledri Vulën? (FOTO LAJM)

U kapën “mat”, zbulohet e dashura bukuroshe e Armando Brojës (FOTO LAJM)

Sulmuesi i Kombëtares, Armando Broja ka vendosur të mos të fshihet më dhe të bëjë publike lidhjen e tij të shumë përfolur me një influencer-e në Mbretërinë…