“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj, e cila nuk ngurron që të ndajë me fansat momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Madje Rudina herë pas here bën edhe bashkëbisedime virtuale me ndjekësit. Së fundmi, ajo iu ka dhënë mundësinë atyre që t’i bëjnë pyetje të ndryshme, e sigurisht që ata janë shumë kuriozë që të dinë sa më shumë detaje për jetën personale.

Po jo vetëm kaq, pasi ndjekësit i kërkojnë edhe këshilla apo i bëjnë komplimente të ndryshme. Ndërkohë një ndjekës i tha se ‘i ka lënë gratë pa burra’.

“Oj Rudina i le gratë pa burra, kanë marrë guxim nga ty dhe vetëm po ndahen. Je yll”, i ka shkruar dikush.

Ndërkohë aktorja e njohur i është përgjigjur shumë shkurt:

Lexo edhe:

“Nuk mbarojnë burrat, ka prapë”.

Kujtojmë se Rudina Dembacaj është e martuar me Mark Frrokun, me të cilin herë pas here poston foto apo video në rrjetet sociale.

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

    Postuaer Desidentet:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *