A 50-year-old lady started swim

A 50-year-old lady, who suddenly started learning how to swim instead of her usual routine work of going to a Church !!!!
Everyone was curious and asked her:
“why the change in your interest in swimming nowadays?”
The lady, with a look of helplessness, replied:
“Whenever my son and daughter-in-law quarrel with each other She ( Daughter-in-law) always asks my son: –
“If your mom and I fall in the water, whom will you save first?”

And because I do not want to put my son in a difficult position, so I am learning how to swim!”
A few days later husband and wife were quarrelling again, and the daughter-in-law unreasonably asked:
” now tell me! If your mom and I fall in the water, whom will you save first?”
Husband replied:
“I don’t have to get down in the water, my mom knows how to swim, she will save you.”
Wife refused to relent:
“No, you have to jump in the water, and have to save one of us”
The husband replied:
“Then you will surely die…. because I don’t know how to swim …. and my mom will definitely save.

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *