A dwarf with a speech impediment goes into a horse stud farm

A dwarf with a speech impediment goes into a stud farm.

‘I’d like to buy a horth.’ he says to the owner of the farm.

‘What sort of horse?’ said the owner.

‘A female horth.’ the dwarf replies.

So the owner shows him a mare.

‘Nithe horth.’ says the dwarf.

‘Can I thee her eyeth?’

So the owner picks up the dwarf to show him the horses eyes.

‘Nithe eyeth.’ says the dwarf.

‘Can I thee her teeth?’

Again the owner picks up the dwarf to show him the horses teeth.

‘Nithe teeth.’ He says.

‘Can I see her eerth?’ the dwarf says.’

The owner is getting fed up but again picks up the dwarf to show him the horses ears.

‘Nithe eerth.’ He says.

‘Now… can I see her twot?’

The owner, not sure if he heard correctly, replies, ‘Her what?’

‘Twot, can I see her twot,’ the dwarf says.

The owner losing his patience picks the dwarf up by the scruff of his neck and shoves his head deep inside the horse’s you-know-what.

He holds him there for a couple of seconds before pulling him out and putting him down.

The dwarf shakes his head and says, ‘Perhaps I should weefwaze that,…’

‘Can I see her wun awound?’

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *