A famous American golfer is invited to China

A famous American golfer is invited to go to China for a golfing tournament.
From the second he gets there, he is treated like a king.

He is given five-star treatment in a five-star hotel until the day of the tournament.
The night before the tournament, he is sitting in his hotel room watching TV.
A hot Chinese girl walks up to his room and he says, “Wow. They must really love me here.”
He begins to punish her for the whole night.
She continues to scream, “Chung Hoi! Chung Hoi!,” but he ignores it.
At the tournament, the American golfer gets a hole-in-one and gets really excited.
He starts yelling, “Chung Hoi! Chung Hoi!”
One of the Chinese golfers says, “What do you mean ‘WRONG HOLE’?”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *