A farmer is sitting in the neighbourhood bar

A farmer is sitting in the neighbourhood bar getting soused.
A man comes in and asks the farmer, “Hey, why are you sitting here on this beautiful day getting drunk?”

Farmer: Some things you just can’t explain. Man: So what happened that is so horrible?
Farmer: Well if you must know, today I was sitting by my cow milking her.
Just as I go the bucket about full, she took her left leg and kicked it over.
Man: That’s not so bad, what’s the big deal?
Farmer: Some things you just can’t explain.
Man: So then what happened.
Farmer: I took her left leg and tied it to the post on the left with some rope.
Then I sat down and continued to milk her. Just as I got the bucket about full she took her right leg and kicked it over.

Man: Again? Farmer: Something’s ya just can’t explain.
Man: So, what did you do then?
Farmer: I took her right leg and tied it to the post on the right.
Man: So then what did you do?
Farmer: I sat back down and continued to milk her, and just as I got the bucket just about full, the stupid cow knocks over the bucket with her tail.
Man: Wow you must have been pretty upset!
Farmer: Some things you just can’t explain.
Man: So then what did you do.
Farmer: Well I didn’t have any more rope, so I took off my belt and tied her tail to the rafter. At that moment, my pants fell down and my wife walked in.

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *