A guy asks his girlfriend for a dirty favor

One night after a date, a guy takes his 19 year old girlfriend home.After kissing each other goodnight at the front door, the guy starts feeling a little horny. With an air of confidence, he leans with his hand against the wall and, smiling, he says to her: “Honey, would you give me a blow job?”

Horrified, she replies, “Are you crazy? My parents will see us!”“Oh come on! Who’s gonna see us at this hour?”
“But can you imagine if we get caught?!?”“Oh come on! There’s nobody around, they’re all sleeping!”“No way. It’s just too risky!”
“Oh please, please, I love you so much?!?”

No, no, and no. I love you too, but I just can’t!”
“Oh yes you can. Please?”“No, no. I just can’t!”
“I’m begging you…”Suddenly, the hallway light turns on, and the girl’s sister shows up in her pyjamas, hair dishevelled, and in a sleepy voice she says:

“Dad says that you should go ahead and give him a blow job, or mom can do it. Or if need be, dad says he can come down himself and do it…
… but for God’s sake tell him to take his hand off the intercom!”

?????

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *