A Guy Gets Home Early From Work And Hears Strange Noises Coming From The Bedroom

A guy gets home early from work and hears strange noises coming from the bedroom.

He rushes upstairs to find his wife naked on the bed, sweating and panting.

“What’s up?” he says.

“I’m having a heart attack,” cries the woman.

He rushes downstairs to grab the phone, but just as he’s dialling, his 4-year-old son comes up and says,…

“Daddy! Daddy! Uncle Ted’s hiding in your closet and he’s got no clothes on!”

The guy slams the phone down and storms upstairs into the bedroom, past his screaming wife, and rips open the wardrobe door.

Sure enough, there is his brother, totally naked, cowering on the closet floor.

“You rotten mongrel,” says the husband,…

“My wife’s having a heart attack, and you’re running around naked scaring the kids!”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *