A guy in a bar and astonished horse

A guy walks into a bar and sits on a stool.
In front of him he see’s a big jar full of change and a little card that reads:
“Hello, if you would like to win all of this money you have to make the horse at the end of the bar laugh.

COST $5″ So, he puts in five dollars and takes the horse into the bathroom.
Two minutes later they come out and the horse is laughing so hard that he pissed on the floor. So the guy takes the money and leaves.
The next day the same guy walks in the bar again and see’s the horse and the jar, this time it says: “You can win all of this if you make the horse cry.

COST $10″ So he puts in 10 dollars and takes the horse into the bathroom.
Four minutes later they come out and the horse is crying like no body ever had.
So the guy takes the jar but before he could leave the bartender asks
“How did you do that?” The guy says “
The first time I told him my d*ck was bigger than his and the second time I showed him!”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *