A guy is stranded on an island

A guy is stranded on an island with only a Doberman and a pig for company.
There’s plenty of food and water, and the weather is beautiful,
so he’s doing alright, but after a few months he gets lonely.

The pig starts to look more and more attractive, soft, pink flesh, round buttocks.
But every time this poor guy makes an advance towards the pig, the Doberman snarls at him and once almost bit his leg.
Very frustrating. One day the guy sees a speck on the horizon, so he swims out there and it turns out to be a dinghy,

cast adrift, and in the bottom of the boat is a beautiful woman, unconscious.
He drags her to shore and brings her into his hut and slowly nurses her back health.
Finally she is well enough to walk and she says to him “Thank you, thank you for saving my life.

I don’t know how I can ever repay you. I’ll do anything for you, anything, just name it.”
The guy thinks for a minute and says, “Would you mind taking my dog for a walk?”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *