A Man Goes To See A Witch Doctor About His Problem

A man, getting along in years, finds that he is unable to perform s..ually.

He finally goes to his doctor who tries a few things, but nothing seems to work.

Finally, as a last hope, the doctor refers him to an African medicine man.

The medicine man says, ‘I can cure this.’  With that said, he throws a white powder into a flame, and there is a flash with billowing blue smoke.

Then he says, ‘This is powerful healing but you can only use it once a year.   All you have to do is say ‘1 2 3,’ and it shall rise for as long as you wish!’

The man then asks, ‘What happens when it’s over, and I don’t want to continue?’

The medicine man replies, ‘When your partner can take no more s.

all she has to say is ‘1 2 3 4′, and it will then go down.  But be warned, the ‘pork sword’ will not rise again for another year.’

The old gent rushes home, anxious to try out his new powers.

That night he showers, shaves and smothers himself in aftershave.  He slides into bed, cuddles up to his wife, says ‘123′ and suddenly he has the most gigantic stiffie ever, just as the medicine man promised.

His wife turns over and asks, ‘What did you say ‘1 2 3 for?”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *