A man named Jed went hunting near the border

A man named Jed went hunting near the border of Alabama and Georgia.
When he was going back to his truck, a warden came up to him and asked him what he had in the sack.

“Three rabbits,” Jed said. The warden said, “Let me see one of those rabbits.”
So Jed pulled out one of the rabbits.
The warden stuck his finger in the rabbit’s butt hole, pulled it out, smelled it and said, “This is a Georgia rabbit.”
Then the warden said, “Let me see your Georgia hunting’ license.” So Jed showed him.
Then the warden said, “Let me see another one of those rabbits.”

So Jed pulled out another rabbit. Then the warden stuck his finger in the rabbit’s bunghole, tasted it and said, “This is a Alabama rabbit.
Let me see your Alabama hunting’ license.” So Jed showed them to him.
Then the Warden said, “Where you from boy?”
So Jed pulled his pants down and said, “You figure it out!”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *