A married couple never fight in 25 years

Husband recalling his old honeymoon days said:

“We had been to Bora Bora for honeymoon after marriage.

Having selected the horse riding finally, we both started the ride on different horses.

My horse was pretty okay but the horse on which my wife was riding seemed to be a crazy one.

On the way ahead, that horse jumped suddenly, making my wife topple over.

Recovering her position from the ground, she patted the horse’s back and said

“This is your first time”.

She again climbed the horse and continued with the ride.

After a while, it happened again.

This time she again kept calm and said

“This is your second time” and continued.

When the horse dropped her third time,

she silently took out the revolver from the purse and shot the horse dead.

I shouted at my wife:

“What did you do you psycho. You killed the poor animal. Are you crazy?” …

She gave a silent look and said:

“This is your first time

Husband: “That’s it. We are happy ever after.”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *