A Mother Had Three Virgin Daughters

A Mother had 3 virgin daughters. They were all getting married within a short time period.

Because Mom was a bit worried about how their sex life would get started, she made them all promise to send a postcard from the honeymoon with a few words on how marital sex felt.

The first girl sent a card from Hawaii two days after the wedding. The card said nothing but “Nescafe.” Mom was puzzled at first, but then went to the kitchen and got out the Nescafe jar.

It said: “Good till the last drop.” Mom blushed, but was pleased for her daughter. The second girl sent the card from Vermont a week after the wedding, and the card read: “Benson&Hedges”. Mom now knew to go straight to her husband’s cigarettes, and she read from the Benson&Hedges pack: “Extra Long King Size.” She was again slightly embarrassed but still happy for her daughter.

The third girl left for her honeymoon in the Caribbean. Mom waited for a week, nothing. Another week went by and still nothing.

Then after a whole month, a card finally arrived. Written on it with shaky handwriting were the words: “British Airways”. Mom took out her latest Harper’s Bazaar magazine, flipped through the pages fearing the worst, and finally found the ad for the airline.

The ad said: “Three times a day, seven days a week, both ways.” (Mom fainted)

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *