A Nun And A Priest Crossing Sahara Desert On Camel

A nun and a priest were crossing the Sahara desert on a camel

On the third day out the camel suddenly dropped dead without warning.

After dusting themselves off, the nun and the priest surveyed their situation.

After a long period of silence, the priest spoke.

“Well sister, this looks pretty grim.”

“I know, father.” “In fact, I don’t think it likely that we can survive more than a day or two.”

“I agree.” “Sister, since we are unlikely to make it out of here alive, would you do something for me?”

“Anything father.”

“I have never seen a woman’s front beauty and I was wondering if I might see yours.”

“Well, under the circumstances I don’t see that it would do any harm.”

The nun opened her habit and the priest enjoyed the sight, commenting frequently on their beauty.

“Sister would you mind if I touched them?”

She consented and he fondled them for several minutes.

“Father, could I ask something of you?” “Yes sister?”

“I have never seen a man’s manhood. Could I see yours?”

“I supposed that would be OK,” the priest replied lifting his robe. “Oh father, may I touch it?”

This time the priest consented and after a few minutes of fondling he was sporting his all manhood on the hand.

“Sister, you know that if I insert my manhood in the right place, it can give life.”

“Is that true father?” “Yes it is, sister.”

“Then why don’t you stick it up that camel’s a*s and lets get the hell out of here.”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *