A priest gives favor to a very distinguished lady in plane

A very distinguished lady was on a plane arriving from Switzerland.
She found herself seated next to a nice priest whom she asked: “Excuse me Father, could I ask a favor?”
“Of course my child, What can I do for you?”
“Here is the problem, I bought myself a new sophisticated hair remover gadget for which I paid an enormous sum of money.
I have really gone over the declaration limits and I am worried that they will confiscate it at customs.

Do you think you could hide it under your cassock?”

“Of course I could, my child, but you must realize that I can not lie.”
“You have such an honest face Father, I am sure they will not ask you any questions”, and she gave him the ‘hair remover’.
The aircraft arrived at its destination. When the priest presented himself to customs he was asked,
“Father, do you have anything to declare?”
“From the top of my head to my sash, I have nothing to declare, my son”,he replied.
Finding this reply strange, the customs officer asked, “And from the sash down, what do you have?”

The priest replied, “I have there a marvelous little instrument designed for use by women, but which has never been used.”
Breaking out in laughter, the customs officer said, “Go ahead Father. Next!”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *