A priest walked into a hotel

Next morning

The next morning the manager went in the priests room to find that he’s already left and everything in that room was as it was before with the knife on the table.

After 1 year (again during march)

That same priest comes to the same hotel and asks for room 39 again

Manager: yes the room’s empty and you can take it

Priest: ok, pls send a knife, a 3 inches black thread, and a 78g orange to my room

Manager: ok

That night the manager didn’t sleep and wanted to know exactly what happened that day a year prior

Suddenly sounds of screaming and plates breaking started again and the manager went near the room. But the door was locked and even the master key didn’t worked on that room. His head was pounding because of the sounds and at last while waiting for the door to open he slept outside the room.

Next morning

When the manager woke up, he saw that the door was open but the priest was not there. He rushed towards the main gate but the gatekeeper told that the priest left just a few minutes ago. He asked the waiter and the waiter told that before leaving he gave all the waiters of the hotel a very generous tip.

The manager was annoyed and he was determined to find out the truth the following year.

Next year during march

The same priest came again and asked for room 39 Manager: yes you can get the room

Priest: send a knife, a 3 inches black thread, and a

78g orange to my room

A priest walked into a hotel in the month of march and asked the manager- “is room no. 39 empty?

Manager- yes it’s empty. You can take it

Priest: ok

Manager: And yes my room right in front of room 39 so if you face any difficulties just call me

Priest: ok and pls send a knife, a 3 inches black thread, and a 78g orange to my room

At night

The manager is unable to sleep because of the screams and sound plates breaking from the priest’s room and wonders what it might be

Next morning

The next morning the manager went in the priests room to find that he’s already left and everything in that room was as it was before with the knife on the table.

After 1 year (again during march)

That same priest comes to the same hotel and asks for room 39 again

Manager: yes the room’s empty and you can take it

Priest: ok, pls send a knife, a 3 inches black thread, and a 78g orange to my room

Manager: ok

That night the manager didn’t sleep and wanted to know exactly what happened that day a year prior

Suddenly sounds of screaming and plates breaking started again and the manager went near the room. But the door was locked and even the master key didn’t worked on that room. His head was pounding because of the sounds and at last while waiting for the door to open he slept outside the room.

Next morning

When the manager woke up, he saw that the door was open but the priest was not there. He rushed towards the main gate but the gatekeeper told that the priest left just a few minutes ago. He asked the waiter and the waiter told that before leaving he gave all the waiters of the hotel a very generous tip.

The manager was annoyed and he was determined to find out the truth the following year.

Next year during march

The same priest came again and asked for room 39 Manager: yes you can get the room

Priest: send a knife, a 3 inches black thread, and a 78g orange to my room

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *