A very elderly couple is having an elegant dinner

A very elderly couple is having an elegant dinner to celebrate their 75th wedding anniversary.
The old man leans forward and says softly to his wife, “Dear, there is something that I must ask you.

It has always bothered me that our tenth child never quite looked like the rest of our children.
Now I want to assure you that these 75 years have been the most wonderful experience I could have ever hoped for, and your answer cannot take that all that away.
But, I must know, did he have a different father?” The wife drops her head, unable to look her husband in the eye, she paused for a moment and then confessed.
“Yes. Yes he did.” The old man is very shaken, the reality of what his wife was admitting hit him harder than he had expected.
With a tear in his eye he asks “Who? Who was he? Who was the father?”
Again the old woman drops her head, saying nothing at first as she tried to muster the courage to tell the truth to her husband.
Then, finally, she says, “You.”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *