A woman meets a man in a bar

A woman meets a gorgeous man in a bar.

They talk, they connect, they end up leaving together.

They get back to his place, and as he shows her around his apartment, she notices that his bedroom is completely packed with sweet cuddly teddy bears.

Hundreds of cute small bears on a shelf all the way along the floor, cuddly medium-sized ones on a shelf a little higher, and huge, enormous bears on the top shelf along the wall.

The woman is kind of surprised that this guy would have a collection of teddy bears, especially one that’s so extensive, but she decides not to mention this to him, and is quite impressed by his sensitive side.

She turns to him… they kiss… and then they rip each other’s clothes off and make hot steamy love.

After an intense night of passion with this sensitive guy, they are lying there together in the afterglow, the woman rolls over and asks, smiling, ‘Well, how was it?’

The man says, ‘You can have any prize from the bottom shelf.’

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *