A Young Man Married A Beautiful Woman.

A young man married a beautiful woman who had married and divorced 10 other men.

On their wedding night she told her new husband

“Please be gentle, I’m still a virgin!”

‘How can that be possible if you’ve been married ten times.?’

‘Well, husband#1 was a Sales Representative; he just kept telling me how great it was going to be.

Husband #2 was in Software Services; he was never really sure how it was supposed to function, but he said he’d look into it and get back to me…

Husband #3 was from Field Services; he said that everything checked out diagnostically but he just couldn’t get the system up.

Husband #4 was in Telemarketing; even though he knew he had the order, he didn’t know when he would be able to deliver.

Husband #5 was an Engineer, he understood the basic process but he wanted three years to research, implement, and design a new state-of-the-art method.

Husband #6 was from Administration; he thought he knew how but he wasn’t sure whether it was his job or not.

Husband #7 was in Marketing; although he had a product, he was never sure how to position it.

Husband #8 was a Psychiatrist; all he did was talk about it.

Husband # 9 was a Gynecologist; all he did was look at it…

Husband #10 was a Stamp Collector; all he ever did was …

God, I miss him.

‘But now that I’ve married you, I’m so excited.

‘Wonderful’, said the husband, ‘but why?

To which she replied…

“You’re with the ‘Lawyer‘, This time I KNOW I’m gonna get SCREWED this time.”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *