An 85-year-old man was requested by his doctor

An 85-year-old man was requested by his doctor for a sp***rm count as part of his physical exam.
The doctor gave the man a jar and said, “Take this jar home and bring back a semen sample tomorrow.”
The next day the 85-year-old man reappeared at the doctor’s office and gave him the jar,
which was as clean and empty as on the previous day.
The doctor asked, what happened and the man explained.
“Well, doc, it’s like this–first I tried with my right hand, but nothing.
Then I tried with my left hand, but still nothing. Then I asked my wife for help.
She tried with her right hand, then with her left, still nothing.
She tried with her mouth, first with the teeth in, then with her teeth out, still nothing.
We even called up Arleen, the lady next door and she tried too, first with both hands, then an armpit, and she even tried squeezin’ it between her knees, but still nothing.”
The doctor was shocked! “You asked your neighbor?”
The old man replied, “Yep, none of us could get the jar open.”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *