An Irishman And An Englishman Walk Into A Bakery

An Irishman and an Englishman walk into a bakery.

The Englishman steals 3 buns and puts them into his pockets and leaves.

He says to the Irishman, “That took great skill and guile to steal those buns. The owner didn’t even see me.”

The Irishman replied, “That’s just simple thievery, I’ll show you how to do it the honest way and get the same results.”

The Irishman then proceeded to call out the owner of the bakery and says, “Sir, I want to show you a magic trick.”

The owner was intrigued so he came over to see the magic trick.

The Irishman asked him for a bun and then he proceeded to eat it. He asked for two more buns, and after eating them again, the owner says, “Okay my friend, where’s the magic trick?”.

The Irishman then said, “Look in the Englishman’s pockets.”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *