An old, blind Marine wanders into an all-girl biker bar by mistake

An old, blind Marine wanders into an all-girl biker bar by mistake.
He finds his way to a bar stool and orders a shot of Jack Daniels.
After sitting there for a while, he yells to the bartender, ‘Hey, you wanna hear a blonde joke?’
The bar immediately falls absolutely silent.
In a very deep, husky voice, the woman next to him says,
‘Before you tell that joke I think it is only fair, given that you are blind, that you should know five things:
1. The bartender is a blonde girl with a baseball bat.

2. The bouncer is a blonde girl.
3. I’m a 6-foot tall, 175-pound blonde woman with a black belt in karate.
4. The woman sitting next to me is blonde and a professional weight lifter.
5. The lady to your right is blonde and a professional wrestler.
Now, think about it seriously, do you still wanna tell that blonde joke?’
The blind Marine thinks for a second, shakes his head and mutters, ‘No…not if I’m gonna have to explain it five times.’

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *