Arta Nitaj shfaqet joshëse në pozat e fundit, por ankohet se nuk po gjënë burrë

Nitaj u kujdes që të vinte në pah linjat e saj të tonifikuara dhe tatuazhet e shumta që ka përgjatë trupit.

Arta njihet për përkushtimin e saj në palestër, me çka edhe ka arritur që të ketë një trup të lakmuar nga shumë femra.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Nga bisedat private ajo ankohet se për arsye që është figurë publike, djemtë po hezitojnë t’ju ofrohen.

Në ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit përbri këtyre fotografive nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat e trupit. /Telegrafi/

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *