Bob goes to pick up his date

It’s 1957 and Bob goes to pick up his date, Peggy Sue. Peggy Sue’s father answers the door and invites him in. He asks Bob what they’re planning to do on the date.

Bob politely responds that they’ll probably just go to the malt shop or to a drive-in movie.
Peggy Sue’s father suggests, “Why don’t you kids go out and scrw?

I hear all of the kids are doing it.” Bob is shocked.
“Excuse me, sir?” “Oh yes, Peggy Sue really likes this. She’ll do this all night if we let her.”
Peggy Sue comes downstairs and announces that she’s ready to go. About 20 minutes later, a thoroughly disheveled Peggy Sue rushes back into the house, slams the door behind her, and screams at her father,
“Dad! The Twist! It’s called the Twist!”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *