Bora Zemani i bënë dedikim romantik Donaldit, fotot e çiftit pëlqehen shumë.

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë prej çifteve më të dashura dhe më të komentuara në publik.

Dyshja janë bashkë prej vitesh dhe që nga ribashkimi pas daljes përfundimit të aventurës së Donaldit në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania, ata janë të pandashëm.

Të shumta janë edhe postimet që ata ndajnë me fansat në rrjetet sociale dhe së fundmi dyshja kanë udhëtuar drejt Italisë nga ku edhe kanë postuar foto të reja.

Ishte prezantuesja ajo që postoi disa imazhe romantike në krahët e partnerit të saj, sipër të cilave bëri edhe një dedikim dashurie për të.

“Deri në hënë dhe mbrapa”, ka shkruar Bora në mbishkrimin e postimit.

   KLIKO KËTU PËR TË PARË FOTOT>>

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *