“Ça ishte ajo veshje, si…”- Kiara Tito pozoi e veshur me brendin e famshëm, Luizi i hap sfidë…

Fituesi i “BBV” Luiz Ejlli dhe bashkëshortja e tij Kiara Tito që pas pjesëmarrjes në këtë reality show kanë rrëmbyer zemrat e mijëra fansave shqiptar duke u shndërruar kështu në një ndër çiftet më të dashura nga publiku.

Kiara Tito është shumë aktive në rrjetet e saj sociale me reklama, apo edhe poza çasti, ku nuk mungojnë gjithashtu edhe foto ku Kiara shfaqet e veshur me firmat më në zë të momentit.

Së fundmi moderatorj ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram” disa foto ku shfaqe e veshur me një koleksion të brendit “Balenciaga”.

Ajo çfarë nuk prisnim ishte mendimi i Luizit i cili pantallonat e këtij koleksioni i quan “barrnaveka” që lidhet me gjerësinë e tyre, kështu dëgjohet të thotë ai në videon e publikuar nga Kiara në “instastory”

00:00
00:16

Por Luizi nuk u ndal me kaq, duke i hapur sfidë partneres së tij.

Ai ka postuar një foto veshur me të njëjtat rroba si Kiara por me firmën e tij të personalizuar “Barrnavek”.

Shumë të qeshura dhe komente pozitive ka shkaktuar postimi i Luizit por ai nuk nguroi që me komentin e tij në foton e Kiarës të ironizonte edhe “gojët e liga” që flasin për ndarjen e çiftit.

“E shikoni? Kiara ne Tirane, Luizi ne Shkoder. Ju kam thene qe jane ndare?”- shkruan këngëtari.

 

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *