Carl Has An Excellent Plan To Escape Prison

… after taking some time to size Jim up and decide that he can trust him, Carl tells Jim about his plan to escape.

“You see, ” Carl says “for the first 5 years I was inside, I trained my digestive system to follow my command.  Now I can eat something and it comes out broken down into it’s components.”

Jim is sceptical, but intrigued.

Carl continues: “For the last five years, I’ve been swallowing pieces off my uniform.  It’s perfect, because the guards just think it’s rats chewing on it.”

So Jim asks, “Well, what does that have to do with me? How can I help?”

Carl says “Well, the pieces of fabric come out as individual fibres.  I figure by this time next year, we’ll have enough to fashion enough rope to get over the wall.  I just need you to tie the fibres.”

Jim, disgusted, says, “You have got to be kidding me!”

And Carl says, “I sh..

You knot.”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *