Çfarë ka ndodhur mes Efi Dhedhes dhe drejtuesve të Top Channel? E verteta është kjo..

Duket se gjërat mes Efi Dhedhes dhe Top Channel nuk kanë rrjedhur si duhet.

Mes zërave se Efi do moderonte një emision në televizionin e njohur dhe dëshirës së shprehur prej saj për të qenë në krye të një programi humori, ky sezon televiziv nuk rezervoi asnjë hapësirë për të.

Tani ndjekësit kanë vënë re se drejtuesit e Top Channel as nuk e ndjekin më në rrjetet sociale. Në një seri me pyetje-përgjigje në Instagram, Efi është pyetur se pse nuk ndiqet më nga drejtuesit e Top Channel.

KLIKO KËTU PËR TË PARË MË SHUMË>>

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *