Do you know me, Mrs. Rowland?

I know you since you were little, and I have to confess that I am very disappointed in you.

You lie, you cheat on your wife repeatedly, you gossip about your clients.

Of course, I know you!” Speechless, by the unexpected answer, the lawyer points with his finger on the other side of the court room and says:

“Do you know the defense lawyer?” “Oh, yes! I know Mr. Soft as well.

I was holding him in my arms when he was a baby, and I can say that I am disappointed in him, too.

He’s a drunk and a gamester. He finds it hard to develop a normal relationship with anyone and he is one of the worst lawyers of our town!”

At that point, the Chairman interrupts the process and demands from the two lawyers to approach the bench.

When they do, he bends over and whispers to them: “If any of you j**rks, asks if she knows me, you’re scr**w*d!”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *