Dolly Wanted A New Living Room Set

“When you grow hair on your chest, I’ll buy you that living room.”

“Grow hair on my chest?”

Dolly was devastated.

“How am I going to do that?”

Her husband just smiled and went off to work.

Arriving home that night, he found Dolly waiting for him.

Her eyes sparkled and the smile she wore was almost as big as the day they wed.

“Honey.” She trilled. “I ordered my living room set this afternoon!”

“You did?” Her husband stammered.

“You have hair on your chest now? I mean real hair, not a toupee, or some animal hair pasted on!”

“I sure do!” She replied.

“No way! Let me see it.” Replied her husband.

“OK!” She said as she lifted up her skirt.

“There it is!” She pointed to her privates.

“HONEY! That is not your chest!”

“Oh, yes it is! Before we were married it was your ‘hope’ chest. Since we’ve been married it’s been your ‘tool’ chest. And if I don’t get my living room set, it’s going to be the ‘community’ chest!”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *