Drejt divorcit me Ledrin? Sara Hoxha përgjigjet një herë e mirë, ja si qëndron e vërteta

Një nga temat më të diskutuara në rrjet kohët e fundit ka qenë raporti që ka çifti i njohur i showbizzit, Ledri Vula dhe Sara Hoxha.

Por si qëndron e vërteta e maredhënies së tyre? Për këtë ka folur vetë “e zonja e punës”, Sara Hoxha.

“Ledri është në shtëpi. Ju e dini shumë mirë si funksionojnë mediat, kështu që do e shihni.”

“Pra, jeni e lumtur?” pyeti gazetarja. Po, unë jam shumë e lumtur,” tha Sara në një intervistë.

Dyshimet se mes çiftit ka një krisje erdhën pasi Ledri mungoi në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë” si në Tiranë ashtu edhe në Prishtinë.

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *