Duke i kapur gj*ksin, Enca shfaqet nudo në momente intime me mashkullin misterioz në Dubai

Një video personale e këngëtares Enca Haxhia është bërë së fundmi virale në rrjet.

Në pamje shfaqet këngëtarja së bashku me një mashkull misterioz në Dubai. Teksa pamjet mund të konsiderohen si +18 këngëtarja shfaqet nudo, ndërsa mashkulli pas saj i kap dhe shtrëngon gjoksin.

Në videon hot, shihen vetëm duart e djalit ndërsa në sfond ka muzike dhe Enca duket se e shijon shumë këtë moment, duke bërë lëvizje provokuese para kameras.

Pamjet janë filmuar nga vetë këngëtarja, por nuk dihet se si janë bërë virale.

Prej disa kohësh këngëtarja shqiptare jeton në Dubai ku është shprehur se ka disa biznese dhe është bërë residente, ndërsa për lidhjet e dashurisë është treguar shumë e rezervuar, duke mos folur asnjëherë për jetën sentimentale./Gazeta Shqip

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *