E trishtë/ Humb jetën në aksident modelja 22 vjeçare

Një modele 22 vjeçare, influencere në rrjetin TikTok raportohet se është gjetur e vdekur në makinën e saj që kishte rënë në një kanal në Meksikë. Michelle Lizarraga që humbi jetën nga ky aksident, sapo kishte shpërndarë imazhe të festës me miqtë në një klub.

E trishtë/ Humb jetën në aksident modelja 22 vjeçare

Michelle u gjet e pajetë nga shërbimet e emergjencës kur nxorrën makinën e saj nga uji në rajonin e Sinaloa. Pak pasi kishte dalë nga bari, modelja dyshohe  se nga shpejtësia është përplasur me makinën e saj dhe është përmbysur në kanal.

E trishtë/ Humb jetën në aksident modelja 22 vjeçare

Makina ishte mbushur shpejt me ujë duke çuar dhe në mbytjen e 22-vjeçares. Trupi i saj besohet se është identifikuar nga miqtë prej tatuazheve.

Modelja kishte rreth 14,000 ndjekës në rrjetin TikTok, ku jepte këshilla stili e bukurie për vajzat, si dhe tregonte për historitë e saj personale.

 

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *