Erdhi fati dhe për këngëtaren e njohur Shqiptate, se shpejti një martese madheshtore.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka tash e sa kohë që diskutohet për lidhjen e saj të re të dashurisë.

Përkundër se ka pak kohë nga kjo lidhje e re, po përflitet që këngëtarja do të marrë një hap të rëndësishëm.

Pasi e bëri zyrtare lidhjen e saj, ajo nuk do të presë më gjatë. Dafina do të martohet.

Mësuar nga Prive, këngëtarja po përgatit dasmë me partnerin e saj të ri, Kreshnik Gjergji.

Burimet e Prive kanë bërë të ditur që ceremonia martesore do të jetë në muajt në vazhdim, me një rreth tejet të kufizuar të pjesëmarrësve, duke kërkuar kështu privatësi maksimale.

Kujtojmë që Dafina lidhjen e bëri të ditur përmes një fotografie në InstaStory, duke pozuar në krah të të dashurit.

Lidhje kjo që erdhi menjëherë pas përfundimit të lidhjes shumëvjeçare që ajo pati me DJ Geek.

KLIKO KËTU PËR TË PARË FOTON E ÇIFTIT>>>

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *