Fred and Mary get married but can’t afford a honeymoon

Fred and Mary get married but can’t afford a honeymoon, so they go back to mom and dads for the night.

In the morning, little Johnny gets up and has his breakfast. As he is going out of the door to go to school, He asks his mom if Fred and Mary are up yet.

She replies, No. Johnny asks, Do you know what I think?? His mom replies, Never mind what you think! Just go to school.

Johnny comes home for lunch and asks his mom, Is Fred and Mary up yet?? She replies, No. Johnny says, Do you know what I think??

His mom replies, Never mind what you think! Eat your lunch and go back to school.

After school, he comes home and asks, Is Fred and Mary up yet? His mom says, No. Johnny asks, Do you know what I think?? His mom replies, OK! What do you think??

He says, Well, last night Fred came in my room for some Vaseline and I think I gave him my airplane glue….

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *