Fred Came Home From University Thinking He Was Adopted

Fred came home from University in tears. “Mum, am I adopted?”

“No of course not”, replied his mother. Why would you think such a thing?

Fred showed her his genealogy DNA test results. No match for any of his relatives, and strong matches for a family who lived the other side of the city.

Perturbed, his mother called her husband. “Honey, Fred has done a DNA test, and… and… I don’t know how to say this… he may not be our son.”

“Well, obviously!” he replied.

“What do you mean?”

“It was your idea in the first place” her husband continued.

“You remember, that first night in hospital when the baby did nothing but scream and cry and scream and cry.

On and on. And you asked me to change him.”

“I picked a good one I reckon. Ever so proud of Fred.”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *