Funny Joke ‣ The Old Man And His Games

A young lady is working at an old people’s home when she walks into an old gentleman’s room.

He’s holding a set of photographs and looks upset.

“What’s the matter?” She asks

“I’ve got no one to pass these onto when I go”. Says the old man, looking at his photos

“Let me show you” and he presents her with a photo of an old car, “this is my vintage E type Jaguar. It’s priceless and in pristine condition” “I’ll… I’ll let you have it if you just give me a quick flash of those lovely bre@sts.”

Interested in the prospect of inheriting the old man’s car and feeling a bit sorry for the old geezer, she agrees and proceeds to undress for him.

Looking visibly happier, he pulls out another photo,

“this is my house in Devon. It’s an 8 bedroom mansion with a swimming pool and 25 acres of land.”

“You can have it, only, I’d love to see those bre@sts bouncing up and down in front of me.”

She thinks about this for a few seconds, then agrees and proceeds to jump up and down topless in front of the old man.

Now vibrant, the old man grabs another photo and says

“here, look, this is my yacht off of the coast of Gibraltar.”

“It’s yours if you could just let me play with those spiffing bre@sts of yours for a couple of minutes.”

Deciding it’s worth it, she leans forward and lets the old man have a good fumble of her jubblies.

Wide-eyed and with a cheeky grin on his face, the old man says,

“thank you so much, my dear.”

He stands up and hands her the three photographs.

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *