Funny Joke: A cowboy swaggers into a bar and can’t help but notice a horse standing in the corner

? Read The Joke Of The Day ?
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
A cowboy swaggers into a bar and can’t help but notice a horse standing in the corner.

He says to the bartender, “I’ll take a scotch, please… and what’s with the horse in the corner?”

“See this pile of money?” the bartender says, showing him a jar stuffed full of bills. “If you can make that horse laugh, you can have all of it.”

“Alright,” said the cowboy.

So our hero strutted over to the horse and whispered in his ear.

The horse erupted into some serious horse laughter.

The cowboy walked back to the bar, downed his scotch, grabbed his jar full of money, and left.

A couple of weeks later the cowboy returned to the bar.

The horse was still in the corner.

“Do I get more money if I make him laugh again?” the cowboy asked.

“Heck no!” the bartender said. “See this pile of money?”….

WATCH THE FULL JOKE BELOW :

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *