Funny Joke: A man suffering for years with severe headaches, went to see a doctor about the problem

🤣 A funny joke that’ll make you laugh out loud! – The funniest jokes, humor & comedy ever told! 🤣

👇 Read The Joke Of The Day 👇
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
A man suffering for many years with severe headaches, finally went to see a doctor about the problem.

The doctor examined him, and eventually concluded,

“The good news is I can cure your headaches, but the bad news is that you have a rare condition which causes your testicles to press up against the base of your spine and the pressure creates one heck of a headache. The only solution is to remove the testicles.”

The man was shocked and depressed. He wondered if he had anything to live for.

He thought for a while, but decided he had no choice but to go through with it.

Afterwards, he was headache free for the first time in over 20 years, but he still felt sad that he was missing a part of himself.

As he walked down the street he saw a men’s clothing store and decided that a new suit might make him feel better.

An elderly tailor eyed him quickly and said, “Let’s see, you’re a size 44 long”.

WATCH THE FULL JOKE HERE :

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *