Funny Joke: A wife comes home from a girl’s night out and sneaks quietly into the bedroom

🤣 A funny joke that’ll make you laugh out loud! – The funniest jokes, humor & comedy ever told! 🤣

Tell this joke to your friends, or SHARE it, to make them laugh, too!

👇 Read The Joke Of The Day 👇
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
A wife comes home from a girl’s night out.

Realizing it’s late, she sneaks quietly into the dark bedroom.

But before she gets in bed, she’s shocked to see two sets of feet under the covers.

“That cheating mongrel,” she thinks, “I leave the house for barely six hours on a night-out and he already took the opportunity to invite some floozy!”

She storms out to the garage, finds his golf bag, takes out one of the irons, and goes back to the bedroom.

She starts whacking the sheets furiously until there’s barely no movement.

Feeling satisfied, she goes down to the kitchen for a drink, but finds her husband sitting at the kitchen table drinking a coffee and reading his tablet.

WATCH THE FULL JOKE HERE :

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *