Funny Joke: Three lawyers are zooming along, lose control, and plow into a gravediggers truck

🤣 A funny joke that’ll make you laugh out loud! – The funniest jokes, humor & comedy ever told! 🤣

Tell this joke to your friends, or SHARE it, to make them laugh, too!

👇 Read The Joke Of The Day 👇
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
So these three lawyers are zooming along a country road, lose control, and plow into the back of a gravediggers truck.

The gravedigger pulls himself out of his truck and he’s okay, but the lawyers are kind of messed up, so he buries them right there on the spot, and walks into town and calls the Sheriff.

“Sheriff,” he says, “Terrible accident I just had.”

“Three lawyers in it, they was all dead, so I buried them.”

The Sheriff says, “What? You went ahead and buried them already? Are you sure they were dead?”

WATCH THE FULL JOKE HERE :

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *