Harry’s wife decide that she’ll become a call girl

Harry and his wife are having hard financial times, so they decide that she’ll become a call girl.

She’s not quite sure what to do, so Harry says, “Stand in front of that bar and pick up a guy.

Tell him that you charge a hundred bucks. If you got a question, I’ll be parked around the corner.”

She’s standing there for 5 minutes when a guy pulls up and asks, “How much?”

She says, “A hundred dollars.”

He says, “All I got is thirty”.

She says, “Hold on,” and runs back to Harry and asks, “What can he get for thirty?”

A “HJ”, Harry reply.

She runs back and tells the guy all he gets for thirty dollar is a “HJ”.

He agrees. She gets in the car. He unzips his pants, and out pops this HUGE…

She stares at it for a minute, and then says, “I’ll be right back.”

She runs back to Harry, and asks, “Can you loan this guy seventy bucks?”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *