He Told The Jeweller He Wanted Ring

An older, white-haired man walked into a jewellery store one Friday evening with a beautiful young girl at his side.

He told the jeweller he wanted a special ring for his girlfriend.

The jeweller looked through his stock and found a $5,000 ring.

The old man said, “No, I’d like to see something much more special.”

The jeweller went to his special stock in the safe and brought another ring back.

“This one’s $40,000.”

The young lady’s eyes sparkled and her wh*le body trembled with excitement.

The old man said, “I’ll take it!”

The jeweller asked how payment would be made, and the old man said,

“By check, but I know you need to make sure my check is good, so I’ll write it now, and you can call the bank on
Monday to verify funds. I’ll pick up the ring on Monday afternoon.”

Monday morning, the jeweller called the old man saying,

“There’s no money in that account!”

The old man said, “I know I know, but let me tell you about the weekend I just had!”

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *