Ish gruaja e Stresit shfaqet pa të brendshme dhe po duket e zjarrtë

Kejsi dhe Stresi kanë qenë një nder çiftet më të komentuar në Big Brother Vip Kosova 1.

Ishte Stresi ai i cili vazhdimisht kërkonte nga Keisi që të vijë e ta vizitonte, por një gjë e tillë nuk u bë, përveç nje video që i kishte dërguar Keisi duke i uruar fitore, shkruan InfoKosova.

Keisi vazhdon të marr vëmendje të madhe.

OLTA GIXHARI VIDEO DUKE BERE GOJORE😱😱👇👇

Ajo së fundi u shfaq pa te brendshme dhe po duket mjafte bukur./InfoKosova/

Shiko foton:
16

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *