Ju lutem anonim, jam 29 vjecare dhe kërkoj dikë për lidhje serioze

Pershendetje. Une jam ajo 29 vjecarja qe kerkonte burre. Dua tu pergjigjem dy komenteve qe me rane ne sy me se shumti . Njera ishte qe me ofendoi rende (ka shirit te zi ne profil) me kishte thene turp qe je femer. Si e prezanton veten keshtu etj.Zemer turp te kesh ti qe ofendon nje femer ne rregull? Dhe une e prezantova veten ashtu ne menyre qe meshkujt ta kuptonin qe jam femer e ndershme e me vlera dhe doja nje njeri familjar afer vetes. Ndoshta jam shprehur gabim.

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *