Kiara Tito “i hedh benzinë zjarrit”, shton dyshimet për shtatzani

Kiara Tito është një nga emrat më të lakuar të Showbiz-it shqiptar. Martesa e saj me këngëtarin Luiz Ejlli ka qënë në qëndër të mediave për një kohë shumë të gjatë. Prej kohësh përflitet në rrjet për një shtatzani të mundshme të moderatores.

Me një stil të lezetshëm (jo unik) Kiara ka patur bashkëpunime edhe me brand-e ndërkombëtare të cilat i ka reklamuar në profilin e saj.

Madje ka qenë e ftuar edhe në javën e Modës në Milano dhe ajo që na ka rënë në sy janë ose veshjet e saj sportive ose fustanet “oversize”. Siç e kemi bërë me dije moderatorja është në pritje të ëmbël, por që për momentin dëshiron ta mbajë larg vëmendjes mediatike.

Në tetor pritet që ajo të prezantojë edhe forumin e “Dancing With the Stars”, një program që do të transmetojë çdo ditë provat e konkurrentëve dhe një përmbledhje të të gjitha situatave ditën e diel.

 

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *