Kiara Tito në pritje të ëmbël, ish-banorja e BBV eshte 5 ja…

Çifti i cili u njoh në spektaklin televiziv “BBV2”, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli, vazhdojnë të përfliten shumë nga media.

Shpesh është folur për një shtatzëni, por gjithmonë e kanë mohuar.

Ndërkohë që ditën e djeshme Luizi ka publikuar një foto në faqen e tij në rrjetin social “Instagram”, ku shfaqet pranë barkut të një gruaje dhe shkruan: Rrahjet më të bukura në botë, duke bërë që ndjekësit të krijojnë aludime nga më të ndryshmet.

Sot burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se Kiara Tito është në pritje të ëmbël, rreth 5 javëshe shtatzënë.

Kujtojmë që dashuria dhe martesa e tyre u realizua në “Big Brother”, e cila u shoqërua me polemika edhe jashtë.

 

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *