Kush është? Publikoi foton me një mashkull misterioz, pas pak minutash Fjolla bën veprimin urgjent

Pas një periudhe të rëndë emocionale duket se këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, ka gjetur sërish dashurinë.

Këtë e ka zbuluar vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale. Ajo ka ndarë me ndjekësit një foto në “Instastory” ku shfaqet krah një mashkulli misterioz.

“My baby”, ka shkruar Fjolla bashkëngjitur me foton që menjëherë ka marrë gjithë vëmendjen.

Ajo shihet me partnerin e ri, në një ambient të zbukuruar me tullumbace. Por, kjo foto u fshi nga ajo pak minuta më pas.

Kujtojmë se Fjolla pak javë më parë ka dalë nga spitali ku ishte shtruar për shkak të gjendjes së rënduar psikologjike.

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *