Kush është vajza që rri pranë Luizit në koncert, Kiara si do reagoj pas kësaj..

Nga koncertet e Luiz Ejllit kemi para gjithmonë çudira. Fansat e tij janë nga më të zjarrtët dhe shpeshherë situata dalin jashtë kontrollit.

Por këtë herë, me dëshirën e plotë të Luizit, një vajzë është ngjitur në skenë duke këngëtar të dy të përqafuar dhe mjaft të afërt këngën “Pash dy sytë”

“Po nuk dite të këndosh ulu poshtë”, dëgjohet t’i thotë ai, duke u surprizuar më pas nga zëri i saj.

Tani të gjithë kanë një pyetje në mendje: Çfarë do të thotë Kiara për këto pamje?

       KLIKO KËTU PËR TË PARË PAMJET>>

Related Posts

Motrat Libohovaa bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Motrat ‘Libohova’ paskan bërë paqe. Pas më shumë se dy vitesh, dy ikonat e muzikës shqiptare duket se i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre dhe janë ulur…

Motrat Libohova bëjnë paqe më në fund? Ja fotoja që po bën xhiron e rrjetit

“I le gratë pa burra…”, Rudina Dembacaj i jep përgjigje ndjekëses

Ajo njihet si një nga ato personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh atë që mendon pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj,…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e…

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

Del FOTOJA e vajzës që u (përdh*nua) nga 3 djem në Vlorë, motra: Nuk do t`i fal!

Disa ditë më parë një lajm i rëndë tronditi opinionin publik në Vlorë, pasi 3 djem kishin droguar dhe përdhunuar një 26-vjeçare. Motra e 26-vjeçares tha se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *